Yeni Yeni'den


  ..:::sessiz çığlık:::..

  Paylaş
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir Ptsi Mart 17, 2008 12:29 pm

  ÖZET....

  Gecenin karanlığına bir de giden elektriklerin karanlığıda eklenmiş vee sokaklar tamamen zifiri karanlığa bürünmüştü...
  Genç adam sokakta yeni kurbanını arıyordu.kana susamışlığı yeni kurbanını ararken hıza çarpan kalbi onu tek bir şeye odaklandırdı....

  Hiçbir şeyden haberi olmayan zavallı kadın bir an önce eve gitmek için hızlı hızlı yürüyordu.elinde sabah oğluna getireceğine söz verdiği oyuncak arabanın kutusu vardı.
  Kadın bir yandan ıssız karanlık sokakta hızlı hızlı yürüyor bir yandan da çantasından anahtarını çıkarmaya çalışıyordu.oğlunun sevincini düşündükçe yüzünde bir gülümseme oluşuyordu.
  Genç adamın yüzünde birden sinsi bir gülümseme belirdi.boynundaki beyaz ipek atkısını okşayarak yeni kurbanına doğru hızla yaklaştı.

  Issız gecede birden bir rüzgar esti,rüzgarla birlikte ufak bir çığlık ama kimsenin duyamadığı sadece genç adamın duyduğu bir çığlık....

  Genç adam boynunda olan atkısıyla ağzını sildi.bembeyaz ipek atkı artık kırmızıydı..
  KAN KIRMIZI...
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir Ptsi Mart 17, 2008 12:34 pm

  İşte güneş doğuyordu.gecenin zifiri karanlığına inat parlak bir gün doğuyordu.doğan gün kimilerine güzelliği,sevgiyi,aşkı;kimilerine acıyı,hüznü ve kaybetmenin verdiği büyük yangınları getirecekti.
  Gecenin karanlığına inat doğan parlak güneşin ışıkları yatağında uyuyan güzel kızın gözlerine vuruyordu.genç kız biraz homurdanarak biraz güzel uykusundan uyanmanın verdiği kızgınlıkla yatağından kalktı.gidip güneşin girdiği pencereyi açtı ve güzel günü güzel olacağını düşündüğü günü,güneşin sıcaklığını hissetmeye çalıştı.
  Güneşin sıcalıklığı genç kızın iliklerine kadar işledi.genç kız tam hayallere dalmışken aşağıdan gelen annesinin sesiyle kendine geldi.
  Annesi:yassemiiinn,yaseeemiinn....hadi gel,kahvaltı hazır.
  Yasemin pencereyi kapatarak aşağıya indi.
  Yasemin:günaydın annecim,diyerek annesini öptü ve sofraya oturdu.
  Annesi:günaydın a benim şaşkın kızım,anca mı uyandın sen,dedi biras sitemkar biras alaylı
  Yasemin “ya anne”dercesine annesine baktı ve kahvaltısını yapmaya başladı.
  Birden televizyonda “son dakika”die haber geçince annesi”hayırdır inşallah”dedi
  Spiker:sayın seyirciler yayınımızı dün gece hunharca işlenen bir cinayet haberi üzerine kesiyoruz.evet sayın seyirciler dün akşam saatlerinde 28 yaşındaki A.Z adlı bayan işten eve dönerken vahşii bi saldırı sonucu öldürüldü.görgü tanığının bulunmadığı cinayette genç kadın boynundan aldığı ısırık evet ısırık sonucu aşırı kan kaybından hayatını kaybetti.polis bu vahşi saldırıyı düzenleyen kişi yi arıyor.
  Anne,kız haberi dinlerken adeta kaskatı kesilmişlerdi.çünkü bahsedilen kadın onların karşı komşuları ayşenur hanımdı.genç kızın annesi bir anda gözyaşlarına boğuldu.bu nasıl olabilirdi.daha dün sabah karşılaşmışlar ayaküstü sohbet etmişlerdi.bu akşam onlara gelecekti.
  Yasemin:annecim lütfen kendine gel,lütfen,dedi.ama kendiside şoktaydı.evet pek hazzetmezdi ayşenur hanımı ama bu şekilde bi ölümü de kimse hakketmez die düşünüyordu ve üzülüyordu.
  Yasemin o gün annesinin ısrarları üzerine okuluna gitmedi.çünkü annesi böle bir olaydan sonra kızının dışarıda olmasını istemiyordu.yaseminde bi şey diyemedi.
  O gün tüm gün karşı komşularına destek olmak için onların yanlarına gittiler.herkes perişandı.
  Herkes şoktaydı.böle bişi nası olabilirdi ki.böle bir saldırı böle bir ölüm nası olabilirdi.
  Sonunda yavaş yavaş akşam oluyordu.yasemin sabahı düşündü birde şimdiyi.
  Eve gelmişlerdi.sabah ne ümitlerle kalmıştı o yattığı yatağından ama neler olmuştu.o bugün ne güzel bir gün derken birden nasılda felaket bir gün oluvermişti.Yasemin tüm günün yorgunluğu ve şokundan sonra uykuya yenik düşmüştü ama ya annesi.
  O bir türlü uyuyamıyordu.hala bu olay nasıl oldu die düşünüyordu.
  Biras bugünü düşünmemek için kendini işe verdi.sabahtan kalan bulaşıkları yıkadı,evi toparladı,toz aldı en son çamaşırlar kalmıştı.onalarıda makinedan alıp balkona çıktı. Yavaş yavaş asarken bi tanesini aşağıya düşürdü.
  Aşağıya inerken çöpte var diyerek onu da aldı.hazır inmişken onu da atarım die düşünüyordu.
  Genç adam dün akşam ki kurbanından sonra gene aç bir kurt gibi ava çıkmıştı.canı biras sıkkın olmasına rağmen hala kan istiyordu,ruhu hala kana susuyordu,hala ölüm istiyordu.canı sıkkındı çünkü dünkü kurbanı fazla ses getirmişti.sanki sıkıntısını gidericekmiş gibi o beyaz ipek atkısıyla oynamaya başladı.başını yukarı kaldırıp gökyüzüne baktı.gökyüzü ne kadarda parlaktı.dün gecenin aksine yıldızlar sanki daha da bi aşkla parlıyordu.
  Sokağa girdiğinde yüzünde sinsi bir gülümseme oluştu. İşte yeni avı tam karşısındaydı.orada tam karşısında tam ona doğru geliyordu.kendi ayaklarıyla.
  Yaşlı kadın söylene söylene çöpü atmaya çöp konteynırının yanına doğru gitti.elindeki çöp poşetlerin birer birer konteynıra attı ve aşağı düşürdüğü çamaşırı aramaya başladı.
  Genç adam sessiz ama emin ve hızlı adımlarla kadına doğru yürümeye başladı. üzerindeki siyah pardesü hızlandığı için geriye doğru savruluyordu.avına yaklaştıkça kalp atışları daha da hızlanıyor yaklaştıkça daha da heyecanlanıyordu. İşte sonunda bir adım kalmıştı...
  Ağaçların arasından ufak bir çığlık yükseldi ve gene sessizliğin içinde kayboldu.genç adam bu geceki avından memnun bir şekilde gülümseyerek ağzını o beyaz ipek atkıya sildi ve atkı gene kan kırmızıya döndü.
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir Salı Mart 18, 2008 5:23 pm

  Genç adam az önce istediğini almıştı.sadece birascık kan.birascık kan için o sıcak kırmızı sıvı için biri daha ölmüştü,ama bu kimin umurundaydı ki...o istediğini almıştı.kanın sıcaklığını hissedeceği ana kadar deli gibi çarpan kalbi o sıcaklığı hissettikten sonra fırtına sonrasında durgun bir deniz gibi sakindi.


  İşte istediğini almıştı.artık gitme vakti gelmişti.eserine gururla bakan bir sanatçı gibi yerde yatan kurbanına baktı.son bir eksik vardı.belkide o sıcak kırmızı sıvıyı hissetmenin vermiş olduğu hazla unutmuştu bu eksiği.ama artık onu da yapmalıydı.cebinden yavaşca çıkardığı fotoğraf makinasıyla bir fotoğrafçı titizliğiyle yerde yatan kurbanının fotoğrafını çekti.işte artık koleksiyonuna biri daha dahil olmuştu...


  Yavaş yavaş sabah olurken genç adam evine gelmişti.karanlık pdaya girdi.elinde kan yüzünden kırmızıya boyanmış atkı ve kurbanının fotoğrafı vardı.genç adam duvara doğru yöneldi ve orada ki anahtar deliğine anahtarı sokarak kapıları açtı.kapıların ardında ufak bölmeli raflar vardı.her bölmede kırmızıya boyanmış bir ipek atkı ve birde fotoğraf vardı. Bölmelere baktıkça içinde inanılmaz bir gurur ve sinsi bir mutlulukla karışık bir duygu belirdi.
  Bütün bölmelere tek tek baktı.atkıları tıpkı bir çocuğun yanağını okşar gibi okşadı.fotoğrafları tek tek inceledi.tüm ayrıntılara iice baktı. Baktıkça gözlerinde ince bir pırıltı oluştu.hepsini tekrardan düzenli bir şekilde yerlrine yerleştirdi.sonra dolabın kapılarını kapatıp kilitledi ve yukarı çıktı.


  Yasemin ise hastanede öylece tavana bakıyordu.sabah ki yaşadıkları yüzünden şoka girmişti.birden sabah yaşadıkları aklına geldi.


  "sabahın ışıkları gene yüzüne vurmuştu.homurdanarak kalktı gene.birden aklına dün olanlar geldi.annesinin korkularını anımsadı.onun da içini bir korku kapladı.
  Annesi dünkü yaşananlara hem çok üzülmüş hem de olanlardan dolayı çok korkmuştu.işte bu yüzden bu gün ona bir sürpriz yapmak istedi.koşarak aşağıya indi.çayı koydu,ekmekleri kızarttı.çok güzel bir sofra hazırladı.çayın demlenmesini beklerken odasına çıkıp yatağını topladı,üstünü değiştirdi.saçlarını annesinin sevdiği gibi arkadan at kuyruğu şeklinde topladı.saatine baktı.koşarak tekrar aşağıya indi,çayları koydu.aslında şimdiye annesinin uyanmış olması lazımdı.ama Yasemin dün çok üzüldüğü için annesini uyandırmak istememişti.
  Yavaş yavaş yukarıya çıktı.odaya girmeden kapıyı çaldı.ama ses gelmeyince annesinin hala uyuduğunu sanıp odaya girdi.ama annesi yatakta değildi.belki uyanmıştır diyip banyoya baktı ama annesi orada da yoktu."herhalde komşuya gitmiştir."diyerek kaşı komşularına gitti.orada da olmadığını öğrenince iyice telaşlanmaya başladı.


  Tekrar eve döndü,ama içi hiç rahat değildi.annesi haber vermeden asla bir yere gitmezdi.ama şimdi kimse nerde olduğunu bilmiyordu.portmantoya baktığında ise iyice korkmaya başladı. Çünkü annesinin paltosu ve ayakkabıları duruyordu.birden koşarak evdn çıktı. Evin arkasına önüne baktı.ama kimse yoktu.
  Sonra bahçenin iç kısımlarından gelen kedi seslerine doğru yöneldi.iştahla miyavlayan kediler bir şeyin başında toplanmıştı.


  Yasemin kedilerin olduğu yere doğru yaklaşırken içini bir korku kapladı.o yaklaştıkça kediler huysuzlaşarak mırıldanıyordu.oraya doğru yaklaştıkça kalbinin sıkıştığını,nefesinin kesildiğini hissediyordu.


  Sokakta kocaman bir çığlık yankılandı.ama bu seferki çığlık sessiz değildi.aksine çok güçlü bir çığlıktı.dehşetin çığlığı....  Çığlığı duyanlar bahçeye koştu.manzarayı görenler dehşete düşüyordu adeta.boğazı parçalanmış bir kadın cesedi ve başında kendinden geçmiş bir halde gülen bir genç kız....”
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir Çarş. Mart 19, 2008 2:16 pm

  3.BÖLÜM...


  İşte yeni bir gün daha doğuyordu.güneş mevsime inat tüm parlaklığıyla tüm sıcaklığıyla aydınlatıyordu şehri.
  Karanlık odaya siyah kalın perdelerin arasından sızan güneş ışıkları doğruca yatakta yatan genç adamın gözüne girmeye çalışıyordu.ona günaydın diyerek bu güzel güne katılması için genç adamı uyandırmaya çalışıyorlardı.

  Genç adam birden gözlerini açarak uyandı.gözlerini ovuşturarak aşağı mutfağa indi.
  Kendine koyu bir kahve yaptı.

  Kimileri yatağından daha yeni kalkarken kimileri yatağına kavuşma arzusu içinde evine hızlı adımlarla gidiyordu.
  Genç ve güzel bayan taksiden indi.bir an apartmanın önünde durup dairesinin olduğu kata baktı.aylardı. işleri yüzünden yurtdışında olduğu için evini çok özlemişti.yüzünde büyük bir gülümseme belirdi. Yuvasına dönmenin verdiği mutlulukla hızlı adımlarla binaya girdi.asansörden indiğinde yuvası,biricik evi karşısında duruyordu.aralarında sadece birkaç adım vardı ve güzel kadın o adımları attıktan sonra işte o güzel evinde olacaktı,özlediği minik şirin evinde.ama tam bir adım atacaktı ki arkasından biri seslendi
  X:ceydaaa....

  Genç adam kahvesini içip kendine geldikten sonra odasına çıktı ve üstünü değiştirdi.aynada kendine şöyle bir baktı.saçları ahh o saçları..her zamanki gibiydi her zamanki gibi dağınık..biras toplamaya çalıştı ama saçları sanki onunla inatlaşıyordu.oda bıraktı saçlarıyla uğraşmayı.hızla aşağı indi.arabasının anahtarını ve çantasını alıp çıktı.
  Hava gerçektende çok güzeldi.bu onun hoşuna gitmişti. Yüzünde bu hoşnutluğu gösteren bir gülümseme oluştu.arabasının arka kapısını açtı ve ceketi ile çantasını koydu.tam ön kapıyı açıp arabaya binecekti ki birden bir top çarptı arabaya.yüzünde ki gülümseme bir anda yok oldu.topu aldı ve kimin attığına bakmak için arkasını döndü.karşısında 4-5 yaşlarında sarışın bir erkek çocuğu duruyordu.çocuğu görünce yüzündeki gülümseme geri geldi.

  K.Ç:özür dilerim Tekin abi ,bi daha olmas söz bak,dedi üzgün bir şekilde.


  Genç kadın arkasını döndüğünde karşı komşusu merti ona gülümsüyordu.aslında bu adamı hiç sevmiyordu.çünkü bu adamda ona itici gelen ona güven vermeyen bir şeyler vardı.yüzüne yapmacık bir gülümseme takarak.

  C:aaa...nasılsın Mert?dedi.
  M:saol iiyim.nerelerdeydin sen? Aylardır yoksun buralarda özlettin kendini,dedi sitemkar bir sesle.
  C:ya sorma.2-3 aydır yurtdışındaydım.iş için gitmiştim.ondan buralarda değildim.dedi sıkıntıyla.
  M:sonunda geldin ya önemli olan o,dedi imalı bir şekilde.
  Ceyda duymamış gibi yaparak
  C:neyse ben gideyim artık çok yorgunu yatıp uyuyacam hemen,dedi aceleci bir şakilde.
  M:hıımm...anladım haklısın tutmim ben seni,dedi istemeye istemeye ve gitti.
  İşte ceyda aylar sonunda o çok özlediği evindeydi.

  Tekin çoktan işe gelmiş çalışmaya başlamıştı.birazdan hçok önemli bir toplantıya girecekti.o yüzden harıl harıl çalışıyordu.

  Ceyda ise duş alıp çoktan kendini uykunun kollarına bırakmıştı.bu birkaç ayın yorgunluğunun acısını çıkarırcasına uyuyordu.belki de en güzel rüyasını görüyordu.bekli de hayatının adamını......


  Yavaş yavaş akşam oluyordu.işte bir gün daha bitiyordu.tekin işten çıkp eve geldi.üstünü değiştirip iş yerinden getirdiği dosyaların başına geçti.
  Evin tüm duvarları siyah renkteydi.tavanlar,eşyalar ve hatta camlar bile siyahtı.evde siyahtan başka tek bir renk vardı;o da kırmızı....


  Ceyda uyandığında çoktan akşam olmuştu. Karnının acıktığını hissetti.buzdolabına baktığında ise büyük bir hayal kırıklığına uğradı.çünkü buzdolabında hiç bişi yotu.üstünü değiştirdi. Ve çıktı.


  Tekin ise dosyalara dalmıştı. Ama birden titremeye,soğuk soğuk terleme başladı.bunun sonucunda ne olacağını biliyordu.
  T:hayır,lütfen gene olmasın.olmasın,dedi.
  Ama çoktan kendinden geçmişti.
  Bu olay çocukluğundan beri oluyordu.biranda başka birine bürünüyordu sanki.başka birine dönüşüyordu.ama ne yaptığını hatırlıyamıyordu.neler yaptığını bilmiyordu.ama bildiği bir şey vardı o da bu olaydan ancak sabah uyandığında kurtulabildiğiydi.


  Ceyda elinde bir poşetle eve doğru geliyordu.tekin ise sokağa yeni girmişti.yüzünde sinsi bir gülümseme oluşmuştu.çünkü karşıdan bu akşam ki o sıcak sıvı ihtiyacını karşılayacak kişi geliyordu.ona doğru yavaş ve sakin bir şekilde yürüyordu.tam o sırada o kişinin arkasında biri belirdi ve kolundan çantasını almaya çalıştı.tekin buna çok sinirlenmişti.bu nasıl olabilirdi.bu adamda nerden çıkmıştı.
  C:aa..imdaaaaaaatttt,yardım ediiiiinnn,kimse yok muuu.die bağırmaya başladı.
  Tekin birden hızlı adımlarla yürümeye başladı.tam adam elini kaldırmış ceyda ya vuracaktı ki tekin adamın elinden yakaladı.adam birden bire ortaya çıkan bu adamı gördüğünde çok şaşırmış ayrıca çokta korkmuştu.
  Tekin ve ceyda bir an kısacık bir an göz göze geldiler.ama adam bu andan faydalanarak kaçmaya başlamıştı.


  Tekin adamın peşinden koşmaya başladı. İşte şimdi daha da sinirliydi.içindeki siniri bastıramıyordu.ileride adamın yere düştüğünü gördü.koşmasını daha da hızlandırdı.adamın yanına geldiğinde adam cebinden bir bıçak çıkardı.ama artık kimse Tekin’i durduramazdı.  Soğuk binaların arasından soğuk bir çığlık yükseldi.

  ufak sessiz bir çığlık........
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir Cuma Mart 28, 2008 12:10 am

  4.BÖLÜM

  Tekin uyandığında gece çok geç olmuştu.nerdeyse sabah olmak üzereydi.başının ağrıdığını hissediyordu.ve gene hafızasında boşluklar oluştuğunu hissediyordu.en son dosyalarla uğraşıyordu.ama şimdi odasında yatağındaydı.ne zaman gelmişti buraya,nasıl gelmişti...
  İşte orası kocaman bir bilinmeyendi tekin için.çünkü hatırlamıyordu.

  Ceyda ise bir türlü uyuyamıyordu.akşam ki olanları düşünüyordu.önce kapkaççı sonra da o birden bire ortaya çıkan adam.kurtarıcısı,kahramanı...ceyda uyumayı denedi bir kez daha ama gözleri gözünün önüne geliyordu.birden bire kalktı yataktan.neler oluyordu ona?bir insandan etkilenmek hem de bu kadar çabuk..aslında bir teşekkür bile edememişti.hatta kapkaççının peşinden gittikten sonra bir daha görmemişti bile,geri dönmemişti adam.ceyda artık uyuyamıycağını anlamıştı.boşuna direnmemin anlamı yok die düşündü ve yataktan hızla kalktı.duşa girdi ve daha sonra kendine güsel bir kahvaltı hazırlamaya başladı

  Tekinde artık uyanmıştı yeniden uyumaya gerek yok dierek aşağı indi.bu hafıza boşluklarına hala alışamamıştı.ne zamandan beri böyleydi artık onu bile hatırlamıyordu.ya da hatırlamak istemiyordu.karanlık evde yavaş adımlarla ilerledi ve mutfağa girdi.küçük mutfakta da evin bütünlüğünü bozacak hiçbir şey yoktu. Orada da her şey siyahtı.ışık hariç her şey siyahtı.
  Kendine hemen bir kahve yaptı.koyu,sütsüz ve sekersiz,sert,acı bir kahve.
  Tüm evin karanlık olmasına rağmen çok sade bir havası vardı. Yalnız yaşayan bir erkeğin evine göre çok temiz ve çok düzenliydi.
  Salonda ortada bir sehpa üzerinde birkaç dergi vardı,duvarda büyük bir televizyon vardı.siyah bir oturma grubu ile salon tamamlanıyordu.yerde ise siyah bir halı vardı.duvarda ise gene siyah bir kitaplık vardı.küçük bölmeleri olan bi kitaplık. Oda da ki bu renk uyumunu bozan tek şey ise kitaplıktaki resimlerdi.
  Siyah çerçeveler içinde bulunan küçük bir erkek çocuğu ve onu kucağında tutan bir kadın...
  Mutlu mutlu etrafına bakan küçük kumral bi erkek çocuğu...  biras geç oldu farkındayım ama
  anca kusura bakmayın okuldan anca geliyorum yorgun oluyorum fazla bakamıyorum bile
  heleki son bir haftadır birazda rahtasızım
  bu bölüm kısa oldu kısaymış zaten giggle9 haberim yoktu
  elimde son bir bölüm kaldı
  onu eklemeden diğer bölümleride yazcam
  hepinize ii okumalar
  En son st_tubi tarafından C.tesi Haz. 28, 2008 5:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir C.tesi Haz. 28, 2008 5:50 pm

  5.bölüm

  Tekin evden çıkıp işe gitmek için arabaya biniyordu ki arkasından birinin seslendiğini duydu.
  X:tekin abiiii..tekin abiii...
  Tekin arkasına dönüp baktığında bir gün önce arabasına top atan o minik çocuğun ona bakıp gülümsediğini gördü.tekinde aynı gülümsemeyle yanıt verdi çocuğa
  T:günaydın,denizcim,dedi gülümseyerek
  T:noldu,nefes nefese kalmışsın,dedi
  Minik Deniz olağan şirinliğiyle cebinden iki tane pırıl pırıl parlayan misket çıkardı.
  D:seç,dedi.biri siyah biri beyaz olan misketleri ona uzatarak.
  T:bunlar ne?die sordu
  D:sen seç bir tanesini ben sana söylüyecem,dedi
  T:tamm .bakalım hangisini seçsem?dedi düşünürmüş gibi yaparak.ve hiç tereddüt etmeden aldı bir tanesini.
  Denizin yüzünde gülümseme birden yok oldu.tekin bunu fark etmişti.
  T:noldu denizcim,dedi
  Deniz hiç bir şey demeden koşarak uzaklaştı.tekin ise elindeki siyah misketle öylece kalmıştı.koşarak uzaklaşan minik çocuğa baktı.miskete iyice baktıktan sonra cebine koydu ve arabasına binerek işe gitti.

  Ceyda ise işe gitmek üzere daha yeni çıkmıştı evden.bina çıkışında biri ile çarpıştı.elindeki bütün dosyalar bütün evraklar yerlere saçılmıştı.
  C:hay allah.önüne baksana kardeşim,kör müsün ,diye bağırdı ona çarpan kişiye.çünkü aylardır hazırladığı dosyalar yerlere saçılmış,dağılmıştı.kafasını kaldırdığında daha da sinirlendiğini hissetti.karşısında onun dosya toplama çabalarına gülen karşı komşusu onun değimiyle”bay sinir”mert duruyordu.

  Ceyda Mert’in ona gülerek bakmasına onun çabaları ile alay etmesine daha da öfkelenmişti.
  C:komik bir şey mi var mert?,diye bağırdı.hala yerlere saçılan kağıtları toplamaya çalışıyordu.
  Mertse ceydanın sinirlendiğini anlamıştı.birden ciddileşerek
  M:ne bu sinir.hem sen bana çarptın önüne bakmayan ben değil sendin,dedi.
  Ceyda mertin bu dediklerine daha da kızmıştı.
  C:hadi ben önüme bakmıyorum, sen niye yolun ortasında direk gibi duruyorsun.eğer kendini direk gibi hissediyorsan bana değil TEDAŞ’a git.onlar seni dikmek için daha uygun bir yer bulurlar,dedi ve hızla oradan uzaklaştı.
  Mertse ceydanın ona söylediklerinden sonra hemen oradan uzaklaştı.


  Ceyda ise işe gitmeden önce annesinin mezarına gitti.aslında bunu hafta sonları yapardı ama yurt dışından yeni gelmişti.o yüzden işe gitmeden mezarlığa uğradı.annesinin mezarının başına gidip bembeyaz mezar taşının yanına oturdu.öylece mezara baktı.annesini görecekmiş gibi mezara dikkatlice baktı.hala alışamamıştı annesinin ölümüne.belki de annesine ölümü yakıştıramadığında hala onun yokluğuna alışamamıştı.belki de annesinin ölüm şekli yüzünden annesine ölümü yakıştıramıyordu.bunu bir insan yapamaz die düşündü.çünkü annesi ölmemiş vahşice katledilmişti.birden aklına gene o kara gün geldi.

  “O gün işe yeni girmişti.üstüne birde yurt dışından burs kazanmıştı.işte bugün kesinlikle onun günüydü.bugün onun en mutlu günüydü.işten çıktığında akşam olmuştu. Yavaş yavaş eve geliyordu.annesine vereceği bu haber sonrasında ne kadar sevineceğini düşünüyordu.birden adımlarını hızlandırdı.eve daha çabuk gitmek istiyordu.bu haberi bir an önce vermek istiyordu annesine.evin bahçesine geldiğinde yan bahçe kapısından çıkan birini gördü.adam dönüp ona baktığında küçük bir an göz göze geldiler.adam arkasını dönüp çıkarken birden elindeki kırmızı şeye takıldı gözleri ve koşarak yukarı çıktı.yerde kanlar içinde yatan annesini görünce beyninden vurulmuşa döndü.annesinin boynundan hala kanlar fışkırıyordu...”

  ceyda bir anda kendine geldi.gözlerinden akan yaşları engelliyemiyordu.en güzel günün nası bir kabusa dönüştüğünü düşününce daha da hızlandı ağlaması.hemen oradan uzaklaştı.mezarlığa her geldiğinde böyle oluyordu.o kabusa geri dönüyordu.bu da onun canını yakıyordu.o adamı görmüştü.annesinin katilini..kısacık bir andı ama görmüştü.ama kimselere bişi diyememişti.o gözler...o karanlık gözler...onları o günden sonra unutamamıştı.

  Tekin ise ofisinde çalışıyordu.başı kazan gibi olmuştu ama bitirmek zorundaydı önünde ki
  Raporu.birden masanın üstünde duran o küçük siyah miskete takıldı gözleri.neydi bunun anlamı,deniz neden öyle davranmıştı,kaçıp gitmişti anlayamıyordu.
  Tekrardan işlerine döndü.akşama kadar işlerin içinde boğuldu.ceydanın da tekinden farkı yoktu.o da tekin gibi bütün gün işlerle uğraşmıştı.


  Sonunda evine gelmişti tekin.kapıyı açıtı,içeri girdi ve ışığı yaktı.salona geldi.ceketini çıkardı,gömleğin üst düğmesini açıp kravatını çıkardı.kravat hep sıkardı onu ama işi gereği de takmak zorundaydı.kol düğmelerini de açıp kollarını sıvadı,karnı çok acıkmıştı.ee yalnızdı da.ona yemek yapacak kimsede yoktu.mutfağa doğru yürürken gözüne kitaplıkta duran resimler çarptı.annesinin kucağında ne kadar da mutluydu.keşke annesi yanında olsaydı.
  Ama yoktu.ölmüştü.öldürülmüştü.sadece onu hatırlıyordu.annesini kanlar içinde bulduğunu ve annesinin yanında duran ağzı kanlı adamı....başka da bişi hatırlamıyordu.hatırlamak istiyordu ama hatırlayamıyordu.sadece o karanlık gözleri hatırlıyordu.annesinin yanında duran o ağzı kanlı karanlık gözlü adamı.gerisi onun içinde karanlıktı..


  En son st_tubi tarafından C.tesi Haz. 28, 2008 5:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir C.tesi Haz. 28, 2008 5:51 pm

  6.bölüm...

  Genç adam gece vakti gene sokaktaydı.Onu tatmin edecek bir av peşindeydi.Kan...ruhu kan istiyordu.O sıcaklığı duymak istiyordu.O kukuyu hissetmek,o hazzı yaşamak istiyordu.Ama çok geç olmuştu.Bu kadar geç saatte kim dışarda ona av olmak için beklerdi ki...


  İleride ki köprüden geçerken yolda sadece birkaç araba vardı.Onlarda son hız eve gitmek için beklide işlerine yetişmek için gisiyorlardı.
  Birden birkaç kişinin sesi geldi.Genç adam sesin geldiği yöne bakmak için köprüden eğilmek zorunda kaldı.Aşağıya baktığında 3 kadının gülerek konuştuğunu gördü.3 hayat kadını hem gülüp hem konuşuyorlar bir yandan gelen arabları durdurup müşteri bulmaya çalışıyorlardı.


  Genç adam pusuya yatmış hangisinin bu akşam ki avı olacağını düşünürken bir araba durdu.Genç adamın kalbi hızla atmaya başladı.Birden üçünün de gideceği yönünde istemsiz bir duyguya kapıldı.
  Sonunda ikisi arabaya binip giderken diğer kadın arabanın arkasından bakıyordu.Genç adamın yüzünde avına yaklaşırken tarif edilemez bir mutluluk belirten muhteşem bir gülümseme oluştu.Arabanın arkasından bakan fahişe yaklaşan tehlikenin farkında bile değildi.


  Ceyda yokluğunda ona bırakılan raporları birbir incelemiş ve ayrıntılı bir rapor yazarak dosyayı kapatmıştı.Karnı guruldamaya başlamıştı artık.Acıkmış olduğunu yeni farkediyordu.Raporlara öyle bir gömülmüştü ki açlığını bile unutmuştu.Kalkıp kendine yiyecek bişiler hazırladı.


  Sofrayı kurmuştu.Ama bişi eksikti.Masaya göz gezdirdi.Birden anladı neyi unuttuğunu.Onun sofrasının vazgeçilmez olan ekmek yoktu.Hemen ekmekleri çıkardı ve bıçakla dilimlemeye başladı.Bir anda sadece 2 gün önce başına gelenleri hatırladı.O kapkaççı ve onun esrarengiz kahramanı,kurtarıcısı olan o adam...Genç adamın gözlerini hatırladı.Bişey vardı bu gözlerde dedi kendi kendine.Sonra ekmekleri doğramaya devam etti.


  Genç adam sonunda avının hemen arkasındaydı.İşte aralarında tek bir adım vardı.Kadın birden arkasını döndüğünde ona doğru bakan bir adam gördü.İyi giyimli,şık bir adamdı.Yüzünde bir gülümseme oluştu.Genç adamda aynı şekilde karşılık verdi bu gülümsemeye.Birbirlerine bakan ve birbirlerini kendilerinin avları sanan iki yırtıcı hayvan gibi.Kadın adama yaklaştı.
  X:Merhaba ben Lülide,dedi gülerek.
  Adam hiçbir şey demedi.Sadece gülümsemekle yetindi.
  L:Haklısın aslında kim olduğum seni ilgilendirmiyor dimi.Daha çok yatakta kim olduğum seni ilgilendirir.Öyle değil mi?dedi adama yaklaşarak.


  Genç adam kendisine yaklaşan adama hayranlıkla baktı.Kadın gittikçe sokuluyordu genç adama.Sonunun ne olacağını bilmeden sokuluyordu.Genç adamın boynuna öpücükler kondurmaya başladı.Saçlarını okşuyordu adamın.


  Genç adamsa sadece birkaç saniye sonra hissedeceği o kırmızı sıcaklığı düşünüyordu.Genç adamın dudakları kadının koynuna doğru gitti.Ve gecenin karanlığında o kuytu köprünün altından ufak bir çığlık yükseldi.Sessiz bir çığlık...


  Genç adam dişleriyle kadının boynuna sahip olmuştu.kadının boynundan fışkıran kan genç adamın her tarafının kırmızıya boyamıştı.ama o buna aldırmıyordu.onun tek düşündüğü şey sadece o anda o sıcaklığı hissetmiş olmasıydı,istediğini elde etmiş olmasıydı.
  Ruhu daha fazlasını istiyordu.daha fazla kan daha fazla sıcaklık...bu istekten sonra dişlerini kadının boynuna daha da sıkı bastırdı.bu baskı sonucu kadının boynundan daha da fazla kan fışkırmaya başladı.
  Sonunda adamın ruhunda ki fırtına dinmişti. Ruhu bu akşamlık bu kadar kana doymuştu.dişlerini kadının boynundan çıkarmıştı.yüzünde istediğini elde etmenin vermiş olduğu hazzın gülümsemesi vardı.boynunda ki beyaz atkıyı çıkardı ve ağzını sildi. Gene o bembeyaz atkı kırmızıya dönüşmüştü.atkıya ağzını sildikten sonra atkıyı cebine koydu ve diğer cebinden bir fotoğraf makinası çıkardı. Her zaman yaptığı gibi yerde yatan kurbanı fahişe lülidenin son fotoğrafını çekti ve cebine koydu. Son bir kez daha yerde gözleri ona dikili olarak bakmakta olan ölü kadına baktı ve gecenin karanlığında kayboldu...
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir C.tesi Haz. 28, 2008 5:58 pm

  7.bölüm..

  HERŞEYİN OLDUĞU GİBİ AŞKINDA BİR İYİSİ BİR KÖTÜSÜ VAR..
  AMA BİZE İYİSİMİ GELİCEK KÖTÜSÜMÜ GELİCEK BİLEMEYİZ SADECE YAŞARIZ..
  YAŞADIKÇA ANLARIZ...


  artık sabah olmustu..
  tekin gene yatağında doğruldu..gene bişey hatırlamıyordu..
  çocukluğundan beridir böleydi..o günden beri..
  birden bu düşünceleri sildi aklından ve yataktan kalktı..banyoya gitti elini yüzünü yıkadı ve üstünü giyiniğ evden çıktı..

  ceyda yeniden evinde uyanmanın vermiş olduğu rahatlıkla gerinerek doğruldu yatağında..esneyerek banyoya doğru gitti..

  T:allah kahretsin..bu sefer noldu bu arabaya..diyerek arabadan aşağı indi ve kaportayı açtı..
  açtığı gibide dumanlar çıkmaya başladı..
  T:öhhöö öhhöö..noluyo bune yaa..

  ceyda üstünü giyinmiş ayna karşısında saçlarını yapıyordu..daha doğrusu yapmaya çalışıyordu..
  C:off..bölede olmadı..hiii off çok geç oldu geç kalıcam yaa..diyerek evden çıktı..

  tekin çaresiz bi otobüse bindi..binerken birne çarptı..
  X:ahh..önüne baksana bee..
  T:pardon hanımefendi acelem vardı görmedim sizi..özür dilerim
  C:tmm neyse önemli değil..aaa sen..
  T:pardon kim??
  C:sen yane beni o kapkaçcıdan kurtaran..
  T:yanılıyorsunuz hanımefendi ben sizi ilk defa görüyorum..dedi ve otobüse bindi..

  ceyda ne olduğunu anlamamıştı..nası tanımazdı..sonradan düşününce "adam kapkaçcıyla uğraşıyordu bana mı dikkat edicek" die içinden geçirdi..
  tekin ceydanın önünde oturyordu..yanında ki adamsa elinde bi gazete günün haberlerini okuyordu..
  C:allahım artık sehirde yaşamakta zorlaşıyo..diyince ikiside dönüp arkasına baktı..
  C:baksanıza adam fahişenin boynunu ısırarak öldürmüş..diyerek gazteyi gösterdi..
  tekin birden gözünün önünün karardığını hissetti..
  X:beyfendi beyfendi iyimisiniz??
  C:aa beyfendi iyimisiniz??durdurun lütfen adam bayıldı..
  şoför arabayı durdurdu..
  tekini hemen dışarı çıkardılar hava alması için..o sırada çağırılan ambulansın sesi duyulmaya başlandı..

  tekin gözlerini açtığında bi hastane odasında oldğunu farketti..
  T:noldu bana..diyerek kalkmaya çalıştı ama başı fena dönüyordu kalkamadı..
  C:dur kalkma..yok bişeyin sadece tansiyonun düşmüş o kadar..

  tekin kendisiyle ilgilenen kişiye dikkatlice baktı..bu oydu..sabahki kız..
  gözleri gözleri hiç yabancı değildi..ama hatırlamıyordu..

  akşam üstü tekin hastaneden çıkıyordu..
  C:gideceğin yere kadar bırakayım seni..hem takside çağırdım..dedi tekine bakarak..
  T:yok sorun değil gidebilirim..hem artık iyiyim..dedi ceydaya bakarak..
  ama bakarken birden ceydanın gözlerinde kaybolduğunu hissetti..unuttuğu o sıcacık hisleri hissettiriyordu bu kıs ona..
  birden kendine gelerek..
  T:teşekkür ederim benim yüzümden işinizden de oldunuz..
  C:olur mu canım..hem sizi ölece bırakıp gitseydim aklımı işime de veremezdim..
  böylesi daha iyi..
  tam bu sırada taksi geldi..
  C:hadi ama sizi yemem merak etmeyin..sadece evinize kadar bırakıcam o kadar..
  T:peki o zaman..hem sizin gibi güzel bi bayana hayır demek büyük kabalık olurdu dimi..dedi gülümseyerek..
  ceyda içinin ısındığını hissetti..tekinin gülümsemesine gülümsemeyle karşılık verdi..

  ikiside arabada hiç konusmadılar..
  evin önüne geldiklerinde
  C:işte seni sağ sağlim evine bıraktım..şimdi içim rahat gidebilirim..dedi
  T:sey..bu kadar zahmet verdim sana bi kahve ikram etsem kabul edermisin?? die sordu..
  C:aslında gitmem lazım ama mağdem bu kadar zahmet verdin bana ehh peki madem bi kahveni içerim..dedi gülerek..
  tekinde gülerek karşılık verdi..

  tekin anahtarıyla kapıyı açtı..içeri geçip ceydaya girmesi için yol verdi..
  C:evin çok güzelmiş..dedi eve hayran hayran bakarak..
  C:ama çok siyah sıkılmıyormusun hep siyahtan..dedi merakla tekine bakarak..
  tekinse gülerek ceydayı izliyordu..
  Ceyda birden gülmeye başladı..tekin nolduğunu anlamamıştı..
  ceyda yanına doğru gelerek..
  C:ben ceyda bu arada..dedi elini uzatarak..
  o ana kadar adını bile bilmediği bi kadınla birlikte ola tekin bir an afalladı ama çabuk toparladı..o da gülümseyerek..
  T:bende tekin..dedi..

  tekin ceydaya sıcak bi kahve yaptı..daha sonra konusmaya başladılar..
  taa ki o ana kadar..
  tekin soğuk soğuk terlemeye başladı..zihni kararıyordu..ceyda tekinin fenalaştığını anlayınca hemen müdahale etmeye çalıştı..
  tekin onu kendinden uzaklaştırdıkça o tekine yanaşıyordu..
  C:tekin izin ver yardım edeyim..dur tekin dur..tekiiinnn...

  gene yükselen bir çığlık şehrin gürültüsüne karışarak sessizleşti..
  sessiz bir çığlığa döndü...
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir C.tesi Haz. 28, 2008 6:02 pm

  8.bölüm..

  BAZEN GEÇTİ DİYE DÜŞÜNDÜKLERİMİZ GENE ÇIKAR BİR ANDA KARŞIMIZA..VEE İŞTE O ZAMAN KAÇINILMAZDIR SESSİZ SON..
  Ceydanın çığlığıyla tekin birden kendine gelmeye başladı..ama hala aklı bulanıktı..başı dönüyordu..birden titremeye başladı..ceyda tekinin titremesini durdurmak için bişeyler aryordu..

  koşarak yukarı çıktı..nereye gittiğini nereye girdiğini bilmiyordu ama tekinin üstünü örtecek onun titremesini durduracak bişi arıyordu..önüne gelen ilk odaya girdi..
  gene siyah duvarlarla kaplı kocaman siyah bir yatak bulunan ama gayet düzgün ve temiz bi odaydı bura..hemen yatağın üzerindeki örtüyü çekti ve aşağı indi..ama tekin koltukta yoktu..

  C:tekiinn..tekiinn..nerdesin?tekiinn..hııııhhh..de di korkarak..

  T:buradayım merak etme sadece banyoya yüzümü yıkamaya gittim..korkma iyiyim..dedi gülümsemey çalışarak..

  C:ya ya ne demezsin çok iyisin..ondan yüzün bembeyaz dimi..maşallah süpersin..dedi alaylı..sonra ikisi birden gülmeye başladılar..

  T..

  C:aman aman kalsın..bi bardak kahveyle tüm günümü yedin üstüne bide hastalandın..aman bırak yapma..şimdi bi bardak daha içerim bi gecem gider..sabaha hastanede açarız gözümüzü aman kalsın tekin..dedi gülerek..

  Tekin ceydaya bakınca içinin ısındığını hissediyordu..sabahta böyle olmustu..otobüse binerken..gene içinin ısındığını hissetmişti..ilk defa bi kıza karşı böle seyler hissediyordu..
  ceyda ise bambaşka alemlerdeydi..tekinin o kara gözleri onu hem korkutuyor hem rahatlatıyordu..nası bişidi bu böle..orada o kara gözlerde hem bi çocuk gibi masum birini hemde avına sinsice yaklaşan bir kaplanın vahşiliğini o kana susamışlığını görüyordu..karmakarışık bi durumdaydı…aslında o da tekin gibiydi..içinde kelebekler uçusuyordu..
  onu hastanede uyurken izlemişti..nasıda yaramaz bir çocuğa benziyordu..yaramaz bir erkek çocuğuna..dağınık saçlarıyla yüzündeki hafif gülümsemeyle..ne kadarda masumdu diye düşündü..

  T:heeyy daldın gittin..kimi düşünüyon sen?diye sordu merakla..bir yandan da vericeği cevabı düşünüyordu tekin..ya ya..”neyse “dedi kendi kendine..

  C:hiiçç..ölesine dalmısım..hem sen iyimisin..az önce çok korktum..öle kendinden geçince..bak iyi değilsen hemen doktora gidelim..hem zaten sen yarın bir doktora gitsen iyi olur..aksatma böyle şeyleri Allah korusun kötü bir

  şey felan olur..die konuşmaya devam ederken tekinde onu izliyordu..
  Uzun zaman sonra ilk defa biri onunla böyle ilgileniyordu..kendini bi tuhaf hissetti..
  sonra tekrar ceydaya bakmaya başladı..ne kadarda sevimliydi konuşurken..söz dinlemeyen saçları sürekli hareket halindeki elleri..kelimelerin başkalaştığı pembe dudakları ve o gözleri..o kapkara gözleri..tıpkı kendi gözleri gibi gece karası olan gözleri..o gözleri..kendi kara rengine inat güneş gibi parlayan gözleri..nasılda masum gösteriyordu onu..küçük bir kız çocuğunun gözleri gibi masum masum bakıyordu tekine..tekin ceydanın gözlerine bakınca orada adeta kayboluyordu..

  C:heyy bana dalıyorsun diyene bakarmısınız yaa..heeyy kime diyorum yaa..tekinn heyy..dedi tekini sarsarak..

  T:hıı pardon yaa gözlerine bakarken dalmısım,dedi ama ne dediğinin farkına varınca hemen toparlamaya çalıştı..

  T:sey yani dalmısım..öle aklıma bişi geldi de ondan sey yani..diyerek kekelemeye başladı..Ceyda ise sadece gülmekle ve başını yere indirmekle karşılık verdi..

  C:neyse ben artık gitsem iyi olcak..off saate bak yaa..bu saatte araba da bulamam ama neyse buluruz gidicek bi vasıta..dedi gülümsemeye çalışarak ama onunda aklı hala tekindeydi..

  T:bu saatte herhangi bi insan icadı bulman zor hatta imkansız..bak içerde bi oda daha var istersen yani sey bu saatte dışarıda ne olucağı bilinmez kal burada..dedi birden..sonrada bir ohh çekti..

  C:aslında zaten sabah olmak üzere hem sende iyi görünmüyorsun..yani bu saatten sonra istesemde uyuyamam..karnın aç mı??diye sordu birden..

  T:neden??dedi şaşırarak..
  C:dolapta neler var??çıkar hepsini bi bakıyım..hem sen ne biçim ev sahibisin hiç karnın aç mı diye sormuyon tüm gece bi bardak kahveyle ohh valla..karnım acıktı yaa..ekmeğin var mı??
  Diyerek mutfakta bir oraya bir buraya dönüp duruyordu..tekin onu büyük bi zevkle izliyordu…

  C:heyy ya ben kime diyorum tekin ya ekmek yok napcaz..

  T:dur sen hazırla ben alıp gelirim..köşedeki fırın sabaha kadar açık oluyo..orada vardır..ben hemen geliyom..korkmassın dimi..dedi gülerek.

  C:ayy çok korkarım gitme noluurr..die gülerek arkasından bağırdı tekinin..tekinse sadece kocaman bir gülümsemeyle karşılık verdi..

  Gece çok geç saatti..sabah olmak üzereydi..tekin kapıdan çıkıp sokağa indikten sonra gene bir anda aklı bulanmaya başı dönmeye başladı..adeta kanı çekiliyordu..damarları patlıyacaktı sanki..bir anda gözlerini açtı..bu sefer başka bakıyordu gözleri..kara gözleri bu sefer masum değil karşısındaki avına odaklanmış vahşi bir kaplanın gözleri gibi bakıyordu..tekin karşıdan karşıya çok dikkatli bir şekilde geçti..karşıda yalpalayarak yürüyen ve muhtemelen sarhoş bir adam tekine doğru geliyordu..

  X:parrrrdoonn..abiiii..dedi tekine çarpınca..

  Tekin bişi sölemeden adamı iki binanın aralığına götürdü..ve gecenin karanlığında bir çığlık yükseldi..
  ama yan caddeden geçen ambulans sesiyle o kocaman çığlık sessiz bir çığlığa dönüştü..

  ve sessiz çığlıklara biri daha eklendi o gece..
  avatar
  st_tubi
  Universiteli
  Universiteli

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 186
  Yaş : 29
  Nerden : allah bilir...
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  1 / 1001 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 17/03/08

  Geri: ..:::sessiz çığlık:::..

  Mesaj tarafından st_tubi Bir C.tesi Haz. 28, 2008 6:03 pm

  9.bölüm...

  BAZEN BAZI OLAYLAR OLUR Kİ VE ÖYLE BİR ÇEKİM YARATIR Kİ İSTESENDE İSTEMESENDE O ÇEKİME GİRERSİN..SONU BAZEN KÖTÜ OLUR AMA BAZEN DE HAYATTA EN ÇOK İSTEĞİNİ VERİR O ÇEKİM..

  Tekin hala eve dönmemişti..ceyda iyice merak etmeye başlamıstı..çünkü fırın evin az ilesindeydi ama tekin hala ortalarda yoktu..

  C:off tekin nerdesin yaa…diyerek sıkıntılı bir şekilde evde dolanmaya başladı..
  Pencereden dışarı bakmaya başladı..gelirse görür umuduyla..ama sokaklar bomboştu..ne gelen ne giden vardı..ceyda iyice telaşlanıyordu..sürekli saatine bakıyordu..en sonunda çıkıp sokağa bakmaya karar verdi..
  üstüne ceketini alarak tam kapıdan çıkıyordu ki tekinin kapının yanında yattığını gördü..birden içini bi korku kapladı..

  C:tekinnn tekiinn kendine gel tekiinn..deyip tekini kendine doğru çevirdiğinde bi çığlık attı..

  üstü başı kan içindeydi..hemen tekinin üzerindeki gömleği çıkarmaya başladı..neresinin kanadığını merak ediyordu..ama gömleği çıkardığında şaşkınlığı bir kat daha arttı çünkü tekinde hiçbir yara izi yoktu..
  O sırada tekin yavaş yavaş kendine geliyordu..

  C:tekin tekin iyimisin..tekin duyuyor musun beni..tekinn..diyerek tekini sarstı…

  T:nerdeyim..diyebildi sadece..

  Ceyda onu zar zor sürükleyerek içeri koltuğa taşıdı..ceyda nolduğunu anlamıyordu.bi yerinde bişey yoktu ama üstü başı kan içindeydi..

  Artık sabah olmustu ama tekin hala kendine gelmemişti..bu ceydayı korkutuyordu..artık bişeyler yapması gerektiğini düşünerek eline telefonu almıstı ki..

  T:Ceyda..dedi..

  Ceyda hemen dönerek tekine baktı..

  C:tekin..şükür sonunda yaa..bende şimdi ambulans çağıracaktım..kendine gelmeyince..

  T:tamam iyiyim korkma bişeyim yok..

  C:ya nası bişeyin yok..üstün başın kan içinde kapının önünde buldum seni..ama sen hala bişeyim yok diyorsun..tekin noldu o zaman..neden öleydin..neden üstün başın kan içindeydi..

  Tekin ceydanın ne dediğini anlamıyordu..ne kanı ne bayılması..ama o hiç bişey hatırlamıyordu..
  Gene aklı bomboştu..

  T:ben ben..ben hiçbir şey hatırlamıyorum Ceyda..dedi..

  Ceyda ona inanamyan gözlerle bakıyordu..

  C:nası hatırlamıyorum..tekin iyi değilsin..bak üstün başında kan içindeydi..noldu o zaman söle..Ekmek almaya gittin ama geldiğinde ekmeği bıraktım kapının önünde öylece yatıyordum hem de üstün kan içindeydi..

  Tekin hiçbir şeye anlam veremiyordu..neler oluyordu..aklı gene ona oyun oynuyor yaptıklarını saklıyordu sanki..evden ekmek almak için çıktığını hatırlıyordu..ama sonrası..bir ara gene başının döndüğünü biliyordu…ama ya sonrası..

  İşte sonrası karanlık bir tünel gibiydi..bir türlü çıkışı bulamadığı karanlık bir tünel…

  C:tekin iyimisin..bi yerinde bir şey yok değil mi..dedi endişeli gözlerle..
  Tekin onun endişesini gözlerinde görünce hemen..

  T:merak etme yok bir şeyim..ahh bide hatırlasam her şey güzel olucak ama hatırlamıyorum..dedi üzgün bir ses tonu ile..
  yıllardır bazı geceler hafızasında boşluklar oluşuyordu ama son zamanlarda bu hemen hemen her gün olmaya başlamıştı..bu artık onun da canını sıkıyordu..ama hatırlamıyordu..ne yaptığını nereye gittiğini..kahretsin ki hatırlamıyordu…

  Ceyda hemen bi tepsi hazırlayıp tekinin yattığı koltuğa getirdi..

  C:hadi bakalım..ye biras da şu eline yüzüne kan gelsin..dedi ama sonra dediğine pişman oldu..kan bu gün en son duymak istedği şeydi..

  T:ellerine sağlık..çok güzel bi kahvaltıydı..dedi kalkarken..

  C: hey hey..nereye..dedi birden..

  T:ya Ceyda işe..dünde gitmedim zaten..kovulurum fellan sonra benle arkadaş olmasın..dedi gülerek..
  tekinin bu lafına Ceyda da gülmüştü..tekinin onu gülerken izlemeye başladı..
  nasılda güzeldi..gülüşü,bakışları..nasılda masumdu..

  Ceyda da tekine bakıyordu..nasılda korkmustu onun için..onu öyle kanlı görünce..
  sonra tekrar tekine bakmaya başladı..inatla dağılan saçları ona yaramaz bir çocuk havası katıyordu..siyah gözleri..

  ikisde bir çekim alanına girmiş gibiydiler..o an sadece dünya onlar için dönüyordu sanki..daha tanışmalrının üstünden bir gün bile geçmemişti…ama işte bir şey vardı onları çeken gizli bir çekim..

  ve onlar o çekime kapıldıkça daha da çok yakınlaşıyorlardı..yakınlaştıkça aralarında ki mesafe de kapanıyordu..artık aradaki mesafenin kapanması için tek bir şey vardı..

  ve tekin o mesafeyi de kapattı..

   Forum Saati Salı Kas. 20, 2018 9:44 am